KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16306073
nr 1630 6073
Etsning
Karta, Södermanland, bladets mått: 50x58 cm, yttermått inklusive ram: 69x75 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Uppdatera
Visning
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7
Auktionen
avslutas:
måndag 1 juli kl 20:59:48
- Mitt bud
100 kr
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor